پنجشنبه, ۳ فروردين ۱۳۹۶، ۰۲:۳۳ ق.ظ
۱

ترکیب جاینت اسکلتون و سه تفنگدار برای آرنا هشت در کلش رویال

 ترکیب

Giant Skeleton 3 Musketeers deck

هدف ما در این پست مفهوم و یادگیری عرشه تعجب آور جاینت اسکلتون و سه تفنگدار میباشد. این عرشه که به تازگی چیده شده است توانسته در پی خود موفقیت های عظیمی کسب نماید دلیلش هم مشخص است زیرا در آن از نیروی سه تفنگدار استفاده شده است. شاید با خود بگویید میزان اکسیر برای این کارت زیاد است ولی اصلا نگران نباشید این عرشه بهترین عرشه است و در کنارش باید به اصول صرفه جویی اکسیر هم نیز توجه داشته باشید.

Clash Royale Giant SkeletonClash Royale Three MusketeersClash Royale Barbarian HutClash Royale elixir collector
Clash Royale Ice SpiritClash Royale SkeletonClash Royale The LongClash Royale Mega Minion

Giant Skeleton: کارت جاینت اسکلت که جزو کارت های مهم این عرشه میباشد پایه این عرشه را تشکیل میدهد و موجب پیروزی و رسیدن نیروهای شما به برج های دشمن میشود.این کارت مهمترین کارت این عرشه است که باید در استفاده آن در زمان مناسب خود توجه بسیاری کرد.کارت جاینت اسکلت ستون این عرشه میباشد و موجب استواری بتل شما خواهد بود.

Three Musketeers: این کارت همانطور که از اسمش پیداست از سه تفنگدار قوی استفاده شده است که واقعا این کارت میتواند آسیب بسیار جدی به حریف شما وارد کند.این کارت که نیز کارت اصلی این ترکیب میباشد در کنار جاینت اسکلت میتواند غوغا به پا کند و حریف خود را از پا دربیاورد . هزینه ساخت این کارت ۹ اکسیر میباشد و درست است که بسیار بالاست ولی واقعا نسبت به عملکرد بسیار خوبش به صرفه میباشد و خوب عمل خواهد کرد.

Barbarian Hut: این کارت با تولید بربرهایی که میکند بسیار قابل استفاده در اکثر عرشه ها بوده است و با هزینه ساخت ۷ اکسیر بسیار عالی میباشد و سعی کتنید این کارت را همیشه در جایی قرار دهید که در معرض خطر نباشد و نابود کردن ان توسط دشمن امکان پذیر نیباشد و یا امکانش کم باشد.

Elixir Collector: این کارت هم نیز به عنوان پشتیبان عمل میکند یعنی به شما اکسیر بیشتری میدهد تا بتوانید بهتر و سریعتر حمله خود را پیش ببرید. بنابراین اصلا نگران کم اوردن اکسیر در این عرشه نباشید زیرا این کارت میتواند به خوبی برای عرشه های پرخرج عمل کند.

Ice Spirit: از این کارت هم نیز برای یخ زدن چند ثانیه ای نیروهای دشمن میتوان استفاده کرد و با میزان اکسیر آن واقعا با صرفه میباشد. و اگر در مقابل مینیون های زیاد قرار گیرد میتواند میزان سلامتی آن هارا بسیار کم یا آن هارا از بین ببرد

Skeletons: یک کارت خوب برای دفاع در مقابل بسیاری از کرات های دیگر و تنها با ۱ الکسیر میتوانید از آنها برای نابود کردن مینی پکا ، پرینس ، جاینت اسکلتون و … استفاده کنید .

Mega Minion: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

The Log: این کارت وقتی رها میشود با خود میتواند نیروهای زیادی را در مسافت تقریبا طولانی نابود کند و یا آسیب به آن ها وارد کند به طور مثال وقتی به ویچ برخورد میکند تقریبا نیمی از سلامتی ویچ را میگیرد و بسیار بسیار کارت خوبی برای این عرشه و دیگر عرشه ها میباشد و کاربرد فراوانی دارد.

نظرات (۱)

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی