پنجشنبه, ۳ فروردين ۱۳۹۶، ۰۲:۳۵ ق.ظ

۲۴ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

۰

اموزش دفاع در مقابل بالون در کلش رویال

 اموزش های لازم

همانطور که میدانید بالون یکی از قدرتمند ترین کارت های کلش رویال است این کارت وقتی به تاور برسد میتواند بسیار تخریب کننده باشد. اما راه هایی وجود دارد که به سادگی و با کم ترین اکسیر در مقابل این کارت دفاع کنید. 

برای دریافت اطلاع بیشتر راجع به عملکرد و کاستی و فواید این کارت روی اینجا کلیک کنید.

ادامه مطلب 

۰

معرفی کارت اینه (Mirror) در کلش رویال

 کارت ها

اسپل آینه به خاطر کارکرد جالبش اگرچه فان به نظر می رسد امّا اسپل آنقدرها هم کمک کننده نیست، فرض کنید شما یک پرنس به سوی حریف روانه کرده اید و با داشتن اسپل آینه می توانید بلافاصله پشت آن پرنس دیگری را رها کنید. تا اینجای کار ۱۱ الکسیر صرف نموده اید و حریف با یک دسته بربر می تواند هر دو پرنس شما را به سرعت نابود نماید. از طرف دیگر ارسال همزمان دو نیروی یک شکل نتیجه ی خوبی معمولا به دنبال ندارد به جز آنکه در شرایط دفاعی باشید و یک کارت دفاعی را دوبار پشت هم ارسال نمایید. از طرف دیگر فراموش نکنید که شما تنها ۸ اسلات ظرفیت دارید و تنها ۸ کارت را می توانید در نبرد با خود داشته باشید و با داشتن آینه شما در واقع کارت جدیدی نداشته و ۷ کارت با خود می برید و به نوعی در حین نبرد دست شما برای انتخاب بسته تر می شود. در ادامه ما به فواید و کاستی های این کارت اشاره خواهیم کرد.!
فواید:

کاربرد جالب (میتوان سرباز قبلی که ساخته شده را دوباره ساخت( البته با 1 اکسیر بیشتر و نسبت به لول اینه لول سرباز دوم کم یا زیاد میشود))

ادامه مطلب

۰

معرفی اسپل سم(Poison) در کلش رویال

 کارت ها


اسپل سم برای نابودی دک هایی که میزان Hitpoint نیروهای آن پایین است بسیار کاربردی و موثر عمل می کند. بسیار دیده شده که از این اسپل به شکل بدی و در زمان و مکان بدی در بازی استفاده می شود و به دنبال آن نتیجه ی بدی حاصل می شود و نه تنها این کارت به سود شما نمی باشد در این صورت تنها ۴ واحد الکسیر از دست داده و فرصت پیروزی را برای حریف فراهم کرده اید این کارت فواید و کاستی هایی دارد که ما در ادامه مطلب به ان اشاره خواهیم کرد.


فواید :

توقف تولید اکسیر کالکتور

کشتن راحت نیروها با جان پایین به صورت دست جمعی

کشتن نیروها به مرور زمان